کد خبر: ۴۲۵۳۲۳
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۲۰

معاون وزیر کشور: اسرائیل از نظر میدانی به هیچ کدام از اهداف خودش نرسیده

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: اسرائیل از نظر میدانی به هیچ کدام از اهداف خودش نرسیده است. از جهت مدنی هم با دلیل بمباران بی‌رحمانه، قساوت‌آمیز و ددمنشانه‌ای که داشت، فشار سنگینی را علیه مردم غزه وارد کرده اما باز هم نتوانست آنان را در مقابل جریان مقاومت قرار دهد.
ایلنا: معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: اسرائیل از نظر میدانی به هیچ کدام از اهداف خودش نرسیده است. از جهت مدنی هم با دلیل بمباران بی‌رحمانه، قساوت‌آمیز و ددمنشانه‌ای که داشت، فشار سنگینی را علیه مردم غزه وارد کرده اما باز هم نتوانست آنان را در مقابل جریان مقاومت قرار دهد.

مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اشاره به آخرین وضعیت غزه گفت: در جنگ غزه از نظر میدانی دست برتر با جبهه مقاومت است و رژیم‌صهیونیستی به هیچ‌کدام از اهداف عملیاتی خودش نرسید و نتوانسته سران حماس و جهاد اسلامی را حذف کند و همچنین نتوانسته به اهداف زمینی خودش دست پیدا کند.

وی افزود: مدعی بودند می‌توانند تونل‌های حماس را کشف و تخریب کنند و همچنین توان حماس را از بین ببرند اما قادر به انجام آن نشدند. اسرائیل از نظر میدانی به هیچ کدام از اهداف خودش نرسیده است. از جهت مدنی هم رژیم صهیونیستی با دلیل بمباران بی‌رحمانه، قساوت‌آمیز و ددمنشانه‌ای که داشت، فشار سنگینی را علیه مردم غزه وارد کرده اما با ایستادگی و مقاومت مردم غزه باز هم نتوانست آنان را در مقابل جریان مقاومت قرار دهد.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور یادآور شد: اساسا جریان مقاومت از خود مردم غزه و فلسطین است و آنها تا آخر ایستاده‌اند. در مجموع شرایط بسیار استثنایی و منحصر‌ به‌ فردی برای جبهه مقاومت برای فتح قله‌های پیروزی وجود دارد.