کد خبر: ۴۲۵۵۶۸
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۰۷

رئیس جامعه مدرسین: رای مردم پشتوانه‌ای برای استمرار این انقلاب الهی است

حسینی بوشهری، نایب رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: رای مردم پشتوانه‌ای برای استمرار این انقلاب که الهی، محمدی، علوی، فاطمی و حسینی است، خواهد بود
ایرنا: نایب رییس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: رای مردم پشتوانه‌ای برای استمرار این انقلاب که الهی، محمدی، علوی، فاطمی و حسینی است، خواهد بود.

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری شامگاه چهارشنبه در جمع مردم سعدآباد شهرستان دشتستان بوشهر اظهار کرد: شرکت در انتخابات باعت سربلندی ما خواهد بود.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران از جنس مارکسیستی و لیبراستی نیست بلکه بر پایه مردم سالاری دینی استوار شده است.

نایب رییس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نتیجه سرمایه گذاری ما با مشارکت در انتخابات ۱۱ اسفندماه ثمره اش ظاهر می شود، تصریح کرد: دشمن در آن روز متوجه می شود ملت ما همانند گذشته استوار و پای کار انقلاب هستند و خواهند بود

حسینی بوشهری با بیان اینکه کسی که قانون را رعایت می کند دلهره ای ندارد، عنوان کرد: ما باید تمامی دستورات پروردگار عالم که از طریق رسول اکرم(ص)، ائمه(ع) و عالمان دین برای ما بیان کرده اند، عمل کنیم و خود را تسلیم فرمان خدا بدانیم.

وی ادامه داد: انسانی که خدا باور هست باید این اصل در سراسر زندگی اش وجود داشته باشد.رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: هر چند امام راحل (ره) امروز در میان ما نیست اما روح ملکوتی ایشان در جامعه ما سایه افکن است و در روز انتخابات منتظر عمل ما خواهد بود.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: خدامحوری یکی از ویژگی های اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و حضرت علی اکبر بود. به این معنا که خدا را محور زندگی خود قرار می دادند.

وی با اشاره به اینکه خدامحوری و خداباوری الزاماتی دارد، گفت: یکی از این الزامات برای نسل جوان ما این است که خدا را همواره ناظر بر اعمال و رفتار خود به شمار آورند.

حسینی بوشهری افزود: خداوند سرآمد تمامی نظارگران است و باید همواره به اعمال مان در زندگی توجه کنیم.