کد خبر: ۴۲۵۵۸۵
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۴۱۱

شوهر سابقم با همدستی همسرش روی من اسید پاشید

درگیری زن و مردی بر سر حضانت فرزند، به اسیدپاشی منجر شد.
همشهری: حدود یک سال قبل زن و شوهری که به‌شدت با یکدیگر اختلاف داشتند، تصمیم به جدایی گرفتند. آنها صاحب 2 دختر 14 و 16ساله نیز بودند که پس از جدایی، دختر کوچک‌تر نزد مادر رفت و دختر بزرگ‌تر پیش پدرش. این شرایط پایدار بود تا اینکه مدتی قبل، مرد مجددا ازدواج کرد.

هنوز مدتی از ازدواج مرد نگذشته بود که زن سابق نیز برای دومین بار پای سفره عقد نشست. این خبر وقتی به گوش مرد رسید، تصمیم گرفت حضانت دختر کوچک ترش را بگیرد تا او را پیش خودش ببرد. دلیلش این بود که پدر نمی‌خواست دخترش با ناپدری بزرگ شود. بر سر این موضوع اختلاف میان زن و شوهر سابق شکل گرفت به‌طوری‌که پدر مدام به مدرسه دختر کوچکش می‌رفت تا وی را با خودش به خانه ببرد.

درگیری آنها ادامه داشت تا اینکه حادثه اسیدپاشی رخ داد و باعث تشکیل پرونده‌ای در دادسرای جنایی تهران شد. شاکی زن جوان بود که از شوهر سابقش به اتهام اسیدپاشی شکایت کرد.

وی توضیح داد: همان شب که با شوهرسابقم بر سر حضانت دخترکوچک‌ترم ‌بحثمان شد، 2 نفر که لباس زنانه به تن داشتند در نیمه‌های شب به مقابل خانه‌ام آمده و روی ماشین پرایدم اسید پاشیدند. وقتی دوربین‌ها را بررسی کردیم متوجه شدم که آن دو نفر شوهر سابقم و همسرش هستند. هرچند چهره آنها مشخص نیست اما هیکل و طرز راه رفتنشان با شوهر سابقم و همسرش مو نمی‌زند. آنها حتی مرا تهدید هم کرده بودند و فکر می‌کنم برای زهر چشم گرفتن از من چنین نقشه‌ای کشیدند. همسر سابقم نیز لباس زنانه به تن کرده بود تا شناسایی نشود.

با این شکایت، شوهر سابق این زن و همسرش دستگیر شدند. آنها منکر اسیدپاشی هستند اما به دستور قاضی پرونده هر دو نفر در بازداشت به‌سرمی‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.