کد خبر: ۴۲۵۶۰۵
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۴۴

فرمانده کل سپاه: مردم ایران آموخته اند هر جایی که نظام نیازمند مشارکت است شرکت کنند

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه در دوره تحریم توانستیم دستاورد‌های بزرگ، باشکوه و شگفت انگیزی را رقم بزنیم گفت: مردم ایران آموخته اند هر جایی که نظام نیازمند مشارکت است شرکت کنند.
ایسنا: فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه در دوره تحریم توانستیم دستاورد‌های بزرگ، باشکوه و شگفت انگیزی را رقم بزنیم گفت: مردم ایران آموخته اند هر جایی که نظام نیازمند مشارکت است شرکت کنند.

 سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گرگان با اشاره به انتخابات پایان سال گفت: انتخابات نشان دهنده چند واقعیت مهم در کشور است.   شاخص بسیار دقیق و واضحی از وجود مردم سالاری در مجموعه جامعه ما است. در جامعه ما ارکان و نهاد‌های اداره کشور، بر اساس ساختار‌های مردم سالارانه است.

وی اظهار داشت: وقتی مردم ما در انتخابات شرکت می‌کنند و نشاطی که در جامعه ما به صورت بالقوه وجود دارد را به فعلیت تبدیل می‌کنند، باعث ناامیدی دشمن برای تعقیب طرح‌های خطرناکی می‌شود که ظرف سال‌های گذشته علیه ملت ما اعمال کرده اند و از این به بعد هم  اهداف شومشان را دنبال می‌کنند، ولی حضور پرشور مردم در صحنه‌های فعالیت سیاسی مانند انتخابات و راهپیمایی ها، دشمنان را وادار می‌کند تا محاسباتشان را بازنگری کنند.

سرلشکر سلامی افزود: مردم ما خصوصیت بسیار زیبایی دارند که هر وقت احساس کنند پشت یک سیاست، دشمنان قرار دارند کاملا در مقابل آن آرایش جنگی واقعی به خود می‌گیرند و این موضوع در زمان‌های مختلف کاملا مشهود بوده است.

وی اذعان داشت: ما هر چه پیشرفت داشتیم، پیشرفت‌هایی که تراز و ارتفاع جهانی دارد، همه آن‌ها در عصر تحریم اتفاق افتاده است، یعنی در دوره تحریم توانستیم دستاورد‌های بزرگ، با شکوه و شگفت انگیزی را رقم بزنیم.

فرمانده سپاه تصریح کرد: انتخابات صرفا رای دادن به یک کاندیدا در نقطه‌ای از کشور نیست، سطح تاثیر این انتخابات جهانی است، وقتی این مشارکت‌ها تجمیع می‌شوند، ایران نشان می‌دهد که همچنان سربلند و متکی بر آرای مردم، راه خود را در هر شرایطی طی می‌کند. ما مجبور هستیم پیش برویم و نمی‌توانیم در نقطه‌ای متوقف بشویم، توقف سقوط است.

سرلشکر سلامی در پایان گفت: مردم ایران این نکته را آموخته اند که باید زنده و سرزنده در هر جایی که نظام نیازمند مشارکت است و حضور مردم لازم است شرکت کنند.