کد خبر: ۴۲۵۷۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۷۲۲

نامزد خبرگان: باید برای رفع مشکلات خوزستان جانفشانی کنیم

حسین رفیعی نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه خوزستان گفت: همه در هر جایگاهی که هستند باید برای رفع مشکلات این استان جانفشانی کنیم.
مهر: نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه خوزستان گفت: همه در هر جایگاهی که هستند باید برای رفع مشکلات این استان جانفشانی کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین حسین رفیعی در مورد جایگاه نمایندگان مجلس خبرگان و رفع مشکلات استان خوزستان گفت: مجلس خبرگان با توجه به اهمیت و ظرفیتی که دارد، دارای اعتبار می‌شود که این اعتبار نه جنسش اجرایی است، نه تقنینی و نه قضائی بلکه جنس آن از مردم و دین است، یعنی این مجلس برای مشکلات مردم، احیاسازی ظرفیت‌ها، پیگیری مشکلات، حوائج و موانع زندگی مردم می‌تواند مطالبه‌گری‌هایی را از متولیان امر داشته باشد و به نوعی می‌تواند واسطه بین مردم و مسؤولان باشد.

وی افزود: پیشنهاد من این است از جوانان نخبه خوزستان برای پیشرفت استان استفاده شود آن هم با تشکیل هیأت‌های اندیشه‌ورز در موضوعات مختلف، به این صورت که دور هم جمع شوند، از بین خود دبیری انتخاب کنند تا دفتر ما با بخش‌های مختلف ارتباط برقرار کند و تفاهم صورت بگیرد، تفاهم موضوع شخصی نیست بلکه پیرامون رشد خوزستان است.

نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه خوزستان گفت: همه ما باید برای رفع مشکل‌ها و معضل‌های این استان تلاش و جان‌فشانی کنیم خواه این تلاش از طریق ارتباط و پیگیری با مسؤولان کشوری یا استانی باشد.

حجت الاسلام رفیعی به لزوم تدوین یک سند جامع برای توسعه و تعالی استان خوزستان اشاره کرد و گفت: اعضای خبرگان رهبری با محوریت نماینده ولی فقیه در خوزستان، عوامل اجرایی استان و عوامل تقننی استان از اضلاع مهم در انسجام سند تحول جامع برای خوزستان هستند که باید هدفشان صرفاً و به طور مشترک برای ایجاد تغییر و توسعه در استان باشد.