کد خبر: ۴۲۵۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۴۴۰

مامور قلابی ۱۰۰ نفر را سرکیسه کرد

مامور قلابی که از 100 نفر اخاذی کرده بود، شناسایی ودستگیر شد.
 سایت جنایی: سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: با وقوع چند فقره سرقت مشابه همراه با ضرب و جرح از اتباع کشورهای همسایه بررسی موضوع رسیدگی در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، فردی با استفاده از  2 دستگاه خودروی سواری پژو و سمند با تردد در محدوده پایانه‌های مسافربری به بهانه های مختلف از مسافران که از اتباع کشورهای همسایه بودند، زورگیری کرده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با بیان کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی هویت متهم را شناسایی کردند، گفت: در گام بعدی کارآگاهان با اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های تخصصی مخفیگاه متهم را در غرب تهران شناسایی کردند و پس از هماهنگی‌ با مرجع قضائی موفق به دستگیری این فرد  در یک عملیات منسجم شدند.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره پنجم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی مبر 100 فقره سرقت اعتراف کرد و 15 مالباخته وی را شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر مالباختگان در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.