کد خبر: ۴۲۵۸۴۲
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۶۸

گاز ادارات استان سمنان تا پایان هفته قطع شد

معاون استاندار سمنان گفت: با هدف تامین گاز بخش خانگی و پیشگیری از ایجاد مشکل برای مردم، گاز ادارات و بانک‌های سراسر استان تا پایان هفته قطع خواهد بود.
معاون استاندار سمنان گفت: با هدف تامین گاز بخش خانگی و پیشگیری از ایجاد مشکل برای مردم، گاز ادارات و بانک‌های سراسر استان تا پایان هفته قطع خواهد بود. از این رو با توجه به لزوم مدیریت مصرف سوخت در سطح استان سمنان فعالیت تمامی مراکز آموزشی، بانک‌ها، ادارات و دستگاه‌های اجرایی و دولتی استان سمنان با یک ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

به نوشته باشگاه خبرنگاران، او گفت: این اقدام بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بحران‌ استانداری سمنان و به‌منظور مدیریت و لزوم صرفه‌جویی در مصرف گاز انجام می‌شود.

او افزود: تأخیر یک‌ساعته در آغاز فعالیت مراکز آموزشی، بانک‌ها، ادارات و دستگاه‌های اجرایی و دولتی استان سمنان از روز سه‌شنبه هشتم اسفندماه تا پنج‌شنبه دهم اسفندماه (پایان هفته) برقرار خواهد بود.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان گفت: با هدف صرفه‌جویی در مصرف گاز آغاز فعالیت کودکستان‌ها و مدارس نیز با یک ساعت تأخیر خواهد بود.

مدارس نوبت عصر بر روال عادی برقرار است

سید جمال وزیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، گفت: فعالیت کودکستان‌ها، مدارس از سه‌شنبه هشتم اسفند با یک ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به تداوم برودت هوا، ساعت فعالیت کودکستان‌ها، مدارس و تمامی ادارات آموزش‌وپرورش استان از فردا تا پایان همین هفته، با یک ساعت تأخیر، آغاز و مدارس نوبت عصر نیز به‌ روال عادی برقرار است.