کد خبر: ۴۲۶۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۴۷۳

عاقبت تلخ ۸ سال زندگی مرد عاشق با زن معتاد

ماهان وقتی با سحر ازدواج کرد، عاشق او بود اما حالا زندگی آنها به بن‌بست رسیده ‌است. ماهان که بعد از 8 سال زندگی مشترک تصمیم به جدایی گرفته ‌است، برای اعتمادآنلاین از زندگی‌اش می‌گوید.
ماهان وقتی با سحر ازدواج کرد، عاشق او بود اما حالا زندگی آنها به بن‌بست رسیده ‌است. ماهان که بعد از 8 سال زندگی مشترک تصمیم به جدایی گرفته ‌است، برای اعتمادآنلاین از زندگی‌اش می‌گوید.

*در جلسه‌ای که برای طلاق برگزار شد خیلی ناراحت بودی. اگر همسرت را اینقدر دوست داری چرا می‌خواهی طلاقش بدهی؟

من عاشق سحر بودم. به خاطر او هم جنگیدم و زندگی‌ام  را دادم و از همه چیز گذشتم اما دیگر به بن‌بست رسیدیم. سحر خودش هم می‌داند این زندگی نمی‌تواند ادامه پیدا کند.

*چرا به بن‌بست رسیدید؟

سحر شیشه می‌کشد. او مدتهاست اعتیاد دارد. چندبار تلاش کردم کاری بکنم ترک بکند؛ اما نتوانستم. دیگر نمی‌خواهم به این زندگی پر از اضطراب و تنهایی تن بدهم. هرچقدر هم که سحر را دوست داشته باشم، زندگی مشترک ما تمام شده ‌است.

*از چه زمانی فهمیدی همسرت اعتیاد دارد؟

دو سال بعد از ازدواج فهمیدم. اعتیادش شدید شد و بعد من فهمیدم. علاوه بر اینکه خرجی خانه را صرف مواد می‌کند، وسایل خانه را هم فروخته است.

*خانواده‌اش خبر دارند؟

بله آنها می‌دانند. آنها می‌دانستند سحر قبل از ازدواج با من هم مواد می‌کشیده اما به من چیزی نگفتند.

*چطور با سحر ازدواج کردی؟

ما در دانشگاه با هم آشنا شدیم. هر دو طراحی صنعتی می‌خوانیدم. پدر من وضع مالی خوبی داشت وقتی گفتم می‌خواهم با سحر ازدواج کنم و اصرار کردم من را از همه امکاناتی که داشتم محروم کرد. او می‌گفت سحر فرد مناسبی برای تو نیست. من برای ازدواج با سحر از خانواده‌ام گذشتم. شبانه روز کار کردم. در تمام این مدت سحر دستمزد من را شیشه می‌کرد و می‌کشید. او دو بار باردار شد و هر دفعه بچه سقط شد چون شیشه می‌کشید. دیگر به جایی رسیدم که فهمیدم ترک دادن سحر فایده‌ای ندارد او راهش را انتخاب کرده‌ است.

*آثار جراحت روی بدن سحر برای چیست؟

خودزنی کرده‌ است. بارها این کار را کرد. هربار کوتاه می‌آمدم اما این بار به خانواده‌اش هم گفتم نمی‌توانم این وضعت را تحمل کنم حتی اگر خودزنی کند باز هم طلاقش می‌دهم.

*خانواده‌اش راضی هستند؟

پدرش گفت به او مربوط نیست. سحر از طرف خانواده‌اش هم طرد شده‌ است.