کد خبر: ۴۲۶۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۴۹

افزایش ساعات کار مراکز خدمات ترافیکی شهر تهران تا ساعت ۱۸ و پنج‌شنبه‌ها تا ساعت ۱۵

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به افزایش ساعات کار مراکز خدمات ترافیکی شهر تهران تا ساعت ۱۸ گفت: این مراکز در روز‌های پنج‌شنبه تا ساعت ۱۵ خدمات ارائه می‌دهند.
تسنیم: معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به افزایش ساعات کار مراکز خدمات ترافیکی شهر تهران تا ساعت ۱۸ گفت: این مراکز در روز‌های پنج‌شنبه تا ساعت ۱۵ خدمات ارائه می‌دهند.

سرهنگ فیروز کشیر؛ معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ، صبح امروز در برنامه زنده "شهر امن" در خصوص افزایش ساعات کاری مراکز خدمات ترافیکی توضیحاتی ارائه داد و اظهار کرد: پلیس راهور تهران بزرگ در آستانه عید نوروز نوید ویژه‌ای برای شهروندان در خصوص روز‌های پایانی سال دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه شهروندان در این مدت درگیر کار‌های اداری و کار‌های شخصی خود در انتهای سال هستند پلیس راهور تهران بزرگ نیز در مرکز خدمات ترافیکی خود ساعات خدمات خود را افزایش داده است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: به همین منظور در مراکز خدمات ترافیکی شهر تهران در بخش‌های اجراییات و ستاد ترخیص همکاران پرتلاش بنده از روز شنبه تا روز چهارشنبه تا ساعت ۱۸ به صورت پیوسته به مراجعین ارجمند خدمات ارائه می‌دهند.

سرهنگ کشیر افزود: همکاران بنده همچنین در روز پنج‌شنبه نیز تا راس ساعت ۱۵ نیز مشغول ارائه خدمات در این مراکز است.

وی گفت: شهروندان برای مراجعه به این مراکز مدیریت زمان داشته باشند و توجه داشته باشند که در این خصوص جهت مراجعه به این مراکز نیاز به ازدحام نیست و نوبت‌دهی به صورت الکترونیکی و به ترتیب است و با نظم خاصی درخواست‌های شهروندان انجام می‌پذیرد.