کد خبر: ۴۲۶۲۳۷
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۸۱۸

دختر گمشده در تله عاشق قلابی

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازگرداندن دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خبر داد و گفت: عامل اغفال این دختر دستگیر شده است.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازگرداندن دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خبر داد و گفت: عامل اغفال این دختر دستگیر شده است.

به گزارش سایت جنایی، سردار  علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: فروردین‌ماه سال جاری، زن جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به  کارآگاهان گفت، ساعتی قبل دختر جوانم برای خرید از خانه بیرون رفته اما دیگر بازنگشته است.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده در دایره چهارم پلیس آگاهی (ویژه فقدان)  تیمی زبده از کارآگاهان راهی محل مورد نظر شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند، دختر نوجوان  به سوپرمارکت مراجعه نکرده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند، دختر گمشده توسط یک پسر جوان با شگرد ازدواج اغفال شده و از خانه فرار کرده است که همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان  روش‌های علمی هویت متهم را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام ‌بعدی با بررسی‌های تخصصی مخفیگاه پسر جوان را شناسایی کردند و در ادامه با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی  طی یک عملیات منسجم موفق به دستگیری وی شدند که در ادامه نیز دختر جوان  پیدا شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان  با شگرد وعده‌های پوشالی و دروغین ازدواج اعتراف کرد.

سردار ولیپور گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد و متهم کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت.