کد خبر: ۴۲۶۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۸۴۲

سرقت مسلحانه از بانک شهر/ سارق سابقه‌دار دستگیر شد

مردی مسلح که به بانک شهر خیابان مولوی دستبرد زده بود، در کمتر از 72 ساعت شناسایی و دستگیر شد.
 سایت جنایی: ساعت 11 و 30 دقیقه روز دهم اسفندماه طی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع سرقت مسلحانه از بانک شهر شعبه مولوی، بررسی موضوع به کارآگاهان اداره یکم مبارزه با سرقت‌های مسلحانه ارجاع شد.

کارآگاهان اداره یکم راهی محل سرقت شدند و در بررسی‌های اولیه و میدانی مشخص شد مرد جوانی با سلاح کلت کمری وارد بانک شده و با تهدید اقدام به سرقت 29 میلیون تومان وجه نقد کرده و حین فرار برای ایجاد رعب و وحشت تیراندازی هوایی کرده و سپس متواری شده است.

کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و کارآگاهی بلافاصله هویت سارق مسلح را شناسایی کردند و مشخص شد بهزاد حدوداً 37 ساله یکی از مجرمان سابقه‌دار اداره یکم در گذشته است. کارآگاهان در گام بعدی با جمع‌بندی اطلاعات بدست آمده و هماهنگی قضایی سارق مسلح را امروز طی یک عملیات پلیسی و ضربتی در محدوده میدان محمدیه دستگیر کردند. در ادامه تحقیقات سارق مسلح ضمن اعتراف اولیه به سرقت اظهار داشت اسلحه در اختیار یکی از دوستانش به نام مهرداد است که بلافاصله وی دستگیر کردند و اسلحه به همراه 17 فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.

متهمان ضمن اعتراف به جرم‌شان با صدور قرار قانونی برای سیر مراحل تحقیقات پلیسی در اختیار کارآگاهان اداره یکم قرار گرفتند.