کد خبر: ۴۲۶۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۰۷۳

عامل تجاوز به ۹ زن به مرگ محکوم شد

قضات دادگاه کیفری استان تهران مردی به اعدام محکوم کردند که به 9 زن تجاوز کرده است. این مرد در دا دگاه منکر اتهامش شد اما مدارک قوی علیه او وجود داشت.
قضات دادگاه کیفری استان تهران مردی به اعدام محکوم کردند که به 9 زن تجاوز کرده است. این مرد در دا دگاه منکر اتهامش شد اما مدارک قوی علیه او وجود داشت.

به گزارش اعتمادآنلاین، متهم که از اتباع کشورهای دیگر است، در پارکی در شرق تهران زنان را طعمه خود می‌کرد و بعد از تعرض می‌گریخت. هرچند متهم در جلسات ابتدایی منکر همه چیز بود اما آزمایش‌های دی.ان.ای نشان داد او مرتکب تجاوز شده‌ است.

سال 99 بود که اولین شکایت به ماموران داده شد. دختری جوان که به شدت آشفته و وحشت‌زده بود گفت مورد تجاوز قرار گرفته و عامل تجاوز آنقدر گلویش را فشار داده که بی‌حال شده‌ است.

پس از این دختر، زن دیگری شکایتی مشابه را به پلیس داد. او گفت: من داشتم از پارک عبور می‌کردم. یکدفعه مردی زیر گلویم چاقو گذاشت. او سعی کرد من را با خودش ببرد. مقاومت کردم. گلویم را فشار داد. بیهوش شدم و زمانی به حال خودم برگشتم که داشت به من تعرض می‌کرد. گفتم من شوهر و بچه دارم. دست از سرم بردارد، اما او با خشونت تمام من را مورد تجاوز قرار داد.

مدتی بعد شکایت دیگری با جزئیاتی مشابه به ماموران رسید و در ادامه در حالیکه تعداد شکایت‌ها به 9 مورد رسیده بود ماموران با کمین اطراف پارکی که شکات گفته بودند، موفق شدند عامل تجاوز‌های سریالی را بازداشت کنند.

مرد جوان به تجاوز اعتراف نکرد؛ اما آزمایش‌های پزشکی قانونی نشان می‌داد زنان مورد تعرض قرار گرفته‌اند و آزمایش دی‌ان‌ای نیز جرم متهم را ثابت می‌کرد. به این ترتیب پرونده به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و در شعبه 11 مورد رسیدگی قرار گرفت.

در جلسه محاکمه این متهم 6 نفر از شکات در دادگاه حاضر و خواستار مجازات مرگ برای متهم شدند.

یکی از شکات گفت: من داشتم با تلفن همراهم صحبت می‌کردم. با شوهر و فرزندم به پارک رفته بودم همینطور که داشتم قدم‌زنان صحبت می‌کردم این مرد از پشت به من حمله کرد. او گلویم را فشار داد و مرا بیهوش کرد و بعد مورد تعرض قرار داد.

سپس شاکی دیگر در جایگاه قرار گرفت و گفت: من در کنار گذر اتوبان امام علی به سمت خانه می‌رفتم که متهم به من حمله کرد و مورد تجاوز قرار داد.

زن جوان دیگری نیز گفت حین ورزش مورد حمله متهم قرار گرفت. او گفت: در ورزش با دستگاه‌ها ورزش می‌کردم که این مرد به من حمله کرد و بعد از اینکه بیهوشم کرد مورد آزار قرار داد.

وقتی متهم در جایگاه قرار گرفت، اتهامش را رد کرد. به این ترتیب قضات ادامه جلسه را به بعد موکول کردند تا شکات دیگر هم حاضر شوند. وقتی سه شاکی دیگر در جایگاه حاضر شدند و جزئیات را بیان کردند، متهم یکبار دیگر اتهام را رد کرد.

متهم گفت: چشمان من فقط زنم را می‌بیند. زن و بچه دارم و آنها در کشور خودم چشم به راهم هستند. کاری نکرده‌ام و این زن‌ها دروغ می‌گویند.

این در حالیست که علاوه بر نتیجه آزمایش دی.ان.ای دوربین‌های مداربسته تصویر مرد متهم را ضبط کرده بود.

با پایان جلسه دادگاه قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند و متهم را به اعدام محکوم کردند.