کد خبر: ۴۲۶۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۴۴۶

وکیل عبدالله مومنی: برای مرخصی موکلم در نوروز و ماه رمضان درخواست‌مان را داده‌ایم

حسن اسدی زیدآبادی وکیل عبدالله مومنی گفت: با توجه به بیماری شدیدی که همسر آقای مومنی دارند و نیاز به مراقبت داشتند، ما درخواستی را به مسئولین دادستانی دادیم مبنی بر اینکه ایشان بتوانند در ایام نوروز و ماه رمضان در کنار همسرشان باشند ولی تا الان پاسخ مشخصی را دریافت نکردیم.

ایلنا: وکیل عبدالله مومنی گفت: با توجه به بیماری شدیدی که همسر آقای مومنی دارند و نیاز به مراقبت داشتند، ما درخواستی را به مسئولین دادستانی دادیم مبنی بر اینکه ایشان بتوانند در ایام نوروز و ماه رمضان در کنار همسرشان باشند ولی تا الان پاسخ مشخصی را دریافت نکردیم.

 

حسن اسدی زیدآبادی درباره آخرین وضعیت عبدالله مومنی و اینکه آیا در ایام نوروز وی به مرخصی خواهد آمد؟ گفت: آقای مومنی به تحمل یکسال حبس تعزیری به اتهام تبلیغ علیه نظام به دلیل شرکت در همایش گفت‌وگو برای نجات ایران محکوم است و تقریبا دو ماه است که حبس ایشان آغاز شده است و در اندرزگاه ۴ زندان اوین است.

وی افزود: با توجه به بیماری شدیدی که همسر ایشان دارند و نیاز به مراقبت داشتند، ما درخواستی را به مسئولین دادستانی دادیم مبنی بر اینکه ایشان بتوانند در ایام نوروز و ماه رمضان در کنار همسرشان باشند ولی تا الان پاسخ مشخصی را دریافت نکردیم.

 

وکیل عبدالله مومنی یادآور شد: شاید بعد از آغاز سال جدید این امکان فراهم شود، همسر ایشان بیماری سرطان دارند و برای تایید این مساله یک روندی در جریان است که امیدواریم دادستان تهران هم با این مرخصی موافقت کنند.

وی درباره وضعیت مومنی در زندان گفت: در هفته گذشته ملاقاتی با ایشان  داشتم، خیلی خوب بودند از لحاظ روحی سر حال بودند و گفتند بیشتر وقتشان را مشغول مطالعه و انجام ورزش هستند.