کد خبر: ۴۲۶۹۵۳
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۶۴۸

پلیس: ۲۴ واحد صنفی هنجار شکن ماه رمضان در شهرستان ری پلمب شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از پلمب ۲۴ واحد صنفی متخلف و هنجار شکن در اجرای طرح نظارت بر اماکن در ایام ماه مبارک رمضان در سطح این شهرستان خبر داد. وی یادآور شد: پلیس به طور قاطع با افرادی که شئونات این ماه را رعایت نکنند، برخورد خواهد کرد.

ایرنا: فرمانده انتظامی شهرستان ری از پلمب ۲۴ واحد صنفی متخلف و هنجار شکن در اجرای طرح نظارت بر اماکن در ایام ماه مبارک رمضان در سطح این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمدقاسم طرهانی روز جمعه در تشریح این خبر اظهار داشت: در اجرای مصوبات صادره به منظور رعایت و حفظ حرمت ماه مبارک رمضان، طرح بازدید و نظارت بر واحدهای صنفی در دستور کار پلیس قرار گرفت و به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در اجرای این طرح ماموران پلیس این فرماندهی از واحدهای صنفی این شهرستان بازدید کردند.

سرهنگ طرهانی با اشاره به بازدید از ۹۷ واحد صنفی این شهرستان از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون، خاطرنشان کرد: در این طرح ۲۴ واحد صنفی به دلیل عدم توجه به اخطارهای داده شده پلمب و به ۷۳ واحد صنفی متخلف نیز اخطار پلمب داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان با تاکید بر استمرار اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و با محوریت طرح های کنترلی و نظارتی صنوف تا پایان ماه مبارک رمضان، یادآور شد: پلیس به طور قاطع با افرادی که شئونات این ماه را رعایت نکنند، برخورد خواهد کرد.