کد خبر: ۴۲۶۹۹۴
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۹۱۵
دادستان همدان:

۶۵ واحد صنفی متخلف به دلیل «رعایت نکردن ضوابط ماه رمضان» پلمب شد

دادستان عمومی و انقلاب همدان تأکید کرد: در راستای برخورد با واحد‌های متخلف، تاکنون ۶۵ واحد صنفی که ضوابط ابلاغی در ماه مبارک رمضان را رعایت نکرده‌اند در شهر همدان پلمب شده است.

دادستان عمومی و انقلاب همدان از پلمب ۶۵ واحد صنفی در همدان که ضوابط ابلاغی در ماه مبارک رمضان را رعایت نکردند، خبر داد.

 

عباس نجفی با اشاره به اهمیت نظارت، بازرسی و برخورد با واحدهای صنفی و اغذیه‌سراهای متخلف در ماه مبارک رمضان گفت: مردم مؤمن و خداجوی استان همدان همواره زیر سایه توجهات اهل بیت علیهم السلام، ادب حضور در ضیافت پروردگار و فضای معنوی و پرفیض ماه رمضان را ارج می‌نهند، بنابراین تمام دستگاه‌های مسئول در استان، از تدابیر و دستورات قضایی برای حفظ حرمت و شئون ماه مبارک رمضان مطلع هستند.

 

 وی تأکید کرد: در راستای برخورد با واحدهای متخلف، تاکنون ۶۵ واحد صنفی که ضوابط ابلاغی در ماه مبارک رمضان را رعایت نکرده‌اند در شهر همدان پلمب شده‌ است.

 

نجفی ضمن آرزوی توفیق هر چه بیشتر شهروندان در بهره‌مندی از ماه پر فضیلت رمضان و تبریک بابت تقارن ماه میهمانی خدا با بهار طبیعت، ابرازامیدواری کرد که امسال نیز مانند سال‌های گذشته شاهد کاهش جرائم باشیم و مردم شریف همدان، به مانند گذشته در تعظیم شعائر اسلامی و پاسداشت حرمت این ماه اهتمام ویژه ورزند.