کد خبر: ۴۲۷۸۷۶
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۷۰۲

مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها : باطل شدن پروازها به مسافران پیامک داده می‌شود

مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از باطل شدن پرواز فروگاه‌های غرب کشور خبر داد و گفت که در صورت باطل شدن پرواز هر یک از فرودگاه‌ها، به مسافران پیامک داده می‌شود.

ایسنا: مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از باطل شدن پرواز فروگاه‌های غرب کشور خبر داد و گفت که در صورت باطل شدن پرواز هر یک از فرودگاه‌ها، به مسافران پیامک داده می‌شود.

 

در پی حمله پهپادی ایران که در پاسخ به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق انجام شده است، برخی پرواز‌ها از جمله پرواز‌های فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تا ظهر امروز باطل شدند.

 

در این خصوص رضا کارگر - مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران- درباره وضعیت پرواز‌های فرودگاه‌های کشور به ایسنا، توضیح داد: به جز فرودگاه مهرآباد، پرواز‌های اصفهان، شیراز، بوشهر، سنندج، ایلام، کرمان و پرواز فرودگاه‌های غرب کشور نیز باطل شده است.

 

وی درباره بلیت کسانی که پروازهایشان باطل شده است، توضیح داد: در صورت باطل شدن پرواز‌ها روند این است که هزینه بلیت برگردانده می‌شود، اما معمولا سعی می‌کنند مسافران را با پرواز‌های فوق‌العاده جابه‌جا کنند؛ البته در حال حاضر وضعیت پرواز‌ها مشخص نیست.