کد خبر: ۴۲۸۲۷۹
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۹۵۹

یک نماینده: مجلس یازدهم فرصت استیضاح وزرای اقتصادی را پیدا نمی‌کند

ابراهیم عزیزی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: ما انتظار داریم دولت نقشه راه اقتصادی‌اش را روشن کرده و روی آن کار کند. مجلس هم در این بخش هر کمکی لازم باشد حتما به دولت خواهد کرد. ما واقعا انتظارمان از دولت این است که پاسخ در شأنی هم به مجلس و هم به مردم برای گرانی‌های اخیر و افسارگسیختگی بازار ارز، سکه و سایر مایحتاج مردم بدهد.

ایلنا: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: ما انتظار داریم دولت نقشه راه اقتصادی‌اش را روشن کرده و روی آن کار کند. مجلس هم در این بخش هر کمکی لازم باشد حتما به دولت خواهد کرد. ما واقعا انتظارمان از دولت این است که پاسخ در شأنی هم به مجلس و هم به مردم برای گرانی‌های اخیر و افسارگسیختگی بازار ارز، سکه و سایر مایحتاج مردم بدهد.

 

ابراهیم عزیزی نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره حل مسائل اقتصادی با توجه به آنکه مردم در این حوزه همچنان مشکلات بسیاری دارند، گفت: یکی از اولویت‌های مجلس دوازدهم باید حل مسائل اقتصادی مردم باشد. دولت باید هرچه زودتر درباره فشار طاقت‌فرسایی که الان مردم متحمل می‌شوند، چاره‌جویی کند. ما انتظار داریم دولت نقشه راه اقتصادی‌اش را روشن کرده و روی آن کار کند.

 

وی افزود: مجلس هم در این بخش هر کمکی لازم باشد حتما به دولت خواهد کرد. ما واقعا انتظارمان از دولت این است که پاسخ در شأنی هم به مجلس و هم به مردم برای گرانی‌های اخیر و افسارگسیختگی بازار ارز، سکه و سایر مایحتاج مردم بدهد.

 

عزیزی در پاسخ به این سوال که آیا مجلس یازدهم برای استیضاح وزرای اقتصادی دولت برنامه‌ای دارد، گفت: شاید مجلس یازدهم دیگر فرصت استیضاح پیدا نکند؛ اما مجلس دوازدهم باید حتما نظارتش را قوی‌تر، محکم‌تر و جدی‌تر کند.