کد خبر: ۴۲۹۰۳۲
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۶۷۵

انرژی درون | انرژی گل درون شما چیست؟

به نظر شما کدام گل رز زیباست؟ انتخاب شما به شما خواهد گفت که چه نوع انرژی دارید

به نظر شما کدام گل رز زیباست؟ انتخاب شما به شما خواهد گفت که چه نوع انرژی دارید
امروز از خواب بیدار شدم و به این فکر کردم که چه هدیه ای به زنی که به من زندگی داد و در هر مرحله از رشد من آنجا بود، بدهم. با توجه به نظرات او، او عاشق گل رز قرمز به دلیل بافت زیبای آنها است که برای تزئین هر فضایی در خانه عالی است. همچنین تاکید می کنم که تست بصری جدیدی را آماده کرده است که بر جزئیات فوق تمرکز دارد و آماده است تا به شما نشان دهد که چه نوع انرژی در شما وجود دارد. چگونه شرکت کنیم؟ خوب، شما فقط باید یک گزینه را از تصویری که به شما نشان می دهم انتخاب کنید، اما اگر می خواهید عمیق تر بدانید، از شما دعوت می کنم دستورالعمل های پاراگراف بعدی را بخوانید.
تست ذهنی برای این فرصت را توضیح دهید . در این نقاشی، سه عکس از گل رز وجود دارد که برای دادن به هر مادری عالی است، اما شما یکی را انتخاب می کنید تا بتوانید کشف کنید که چه نوع انرژی در شما وجود دارد. آیا برای تلاش خود آماده اید؟ الان هست!

امروز از خواب بیدار شدم و به این فکر کردم که چه هدیه ای به زنی که به من زندگی داد و در هر مرحله از رشد من آنجا بود، بدهم. با توجه به نظرات او، او عاشق گل رز قرمز به دلیل بافت زیبای آنها است که برای تزئین هر فضایی در خانه عالی است. همچنین تاکید می کنم که آسیاکو تست بصری جدیدی را آماده کرده است که بر جزئیات فوق تمرکز دارد و آماده است تا به شما نشان دهد که چه نوع انرژی در شما وجود دارد. چگونه شرکت کنیم؟ خوب، شما فقط باید یک گزینه را از تصویری که به شما نشان می دهم انتخاب کنید، اما اگر می خواهید عمیق تر بدانید، از شما دعوت می کنم دستورالعمل های پاراگراف بعدی را بخوانید.
رز 1
اگر این گزینه را دوست دارید، انرژی بسیار مسری و مثبتی خواهید داشت. با این حال، باید روی احساسات بدی که در انتظار شما هستند تمرکز کنید. سعی کنید به درستی ارتباط برقرار کنید تا احتمال بروز موقعیت های مضر را کاهش دهید.
رز 2
این گل های رز را دوست داشتید؟ بنابراین انرژی شما معمولاً احساسی است. شما حاضرید از آنچه برای شما ارزشمندتر است محافظت کنید، صرف نظر از اینکه آنها چه نظراتی به شما می گویند. شما هرگز از بیان احساس خود نمی ترسید و بی عدالتی را دوست ندارید.

رز 3
اگر توسط گل رز قرمز هدایت می شوید، انرژی دارید که معمولاً به دیگران انگیزه می دهد. تا زمانی که هر ایده ای که در ذهن شماست به طور کامل تحقق نیابد دست از تلاش برندارید. علاوه بر این، شما عاشق شنیدن نظرات مختلف برای گرفتن یک تصمیم عالی هستید.