کد خبر: ۴۲۹۱۱۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۷۳۸

بگو متولد چه ماهی هستی تا بگم چه جوری باید خودتو درمان کنی

هر علامت مسئول قسمت خاصی از بدن است. مدت‌هاست که پزشکان از انرژی کائنات برای کمک بهتر به بیماران و تقویت مهارت‌های آنها استفاده کرده‌اند.

هر علامت مسئول قسمت خاصی از بدن است. مدت‌هاست که پزشکان از انرژی کائنات برای کمک بهتر به بیماران و تقویت مهارت‌های آنها استفاده کرده‌اند.
ماه تولد | اگرچه امروزه هیچ کس این کار را انجام نمی دهد، اما هنوز هم می توانیم از روش های قدیمی برای یادگیری چیزهای جدید استفاده کنیم. بر اساس طالع بینی، هر علامت زودیاک مسئول قسمت خاصی از بدن است و اگر در آن قسمت مشکلاتی وجود داشته باشد، با هدایت صحیح انرژی می توان آنها را حل کرد.
فروردین ماه
قسمت بدن : قوچ بر سر، مو و صورت حکومت می کند.
انرژی: انرژی برج حمل با رهبری، جاه‌طلبی و تصمیم‌گیری مرتبط است. همچنین احساساتی مانند خشم، اعتماد به نفس و شجاعت را کنترل می کند.

عدم تعادل: عدم تعادل در انرژی برج حمل می تواند خود را به صورت سردرد، اعتماد به نفس پایین و آبریزش بینی نشان دهد. مشکلات پوستی مانند آکنه، اگزما و بثورات و همچنین ریزش مو نیز می تواند نشان دهنده عدم تعادل باشد.
درمان: این علامت زودیاک نشان دهنده این واقعیت است که شما باید بتوانید از خود دفاع کنید و آنطور که می خواهید زندگی کنید. اگر اخیراً در سایه ها پنهان شده اید یا بیش از حد به نفس خود گوش داده اید، وقت آن رسیده است که تعادل را بازگردانید. شاید باید استرس خود را متوقف کنید، کمی سرعت خود را کاهش دهید و به دنیای اطراف خود توجه کنید.

اردیبهشت ماه
قسمت بدن : برج ثور بر گردن، گلو، تیروئید، لوزه ها و قسمت بالایی پشت فرمان می دهد.
انرژی: انرژی برج ثور به ثبات و ثبات بستگی دارد. بر دارایی های مادی و فیزیکی و همچنین احساس امنیت و اعتماد به نفس حاکم است.

عدم تعادل : عدم تعادل در انرژی برج ثور به صورت درد گردن یا گلو، صدای خشن یا درد بالای کمر ظاهر می شود. همچنین، نمایندگان این علامت ممکن است احساس سردرگمی یا ترس از دست دادن چیزی داشته باشند.

درمان: عملی بودن برای برج ثور مهم است، زیرا به آنها کمک می کند تا ثبات و سازماندهی خود را در زندگی حفظ کنند. اگر احساس ثبات نمی کنید یا احساس می کنید در نوعی حلقه گیر کرده اید، شاید لازم باشد به گلو و گردن خود توجه کنید. سعی کنید کریستال های آبی بپوشید، شعار بدهید یا در محیط خود تغییراتی ایجاد کنید.

خرداد ماه
قسمت بدن: مغز، افکار، حالات چهره.
انرژی: جوزاها خود را بیان می کنند و افکار خود را به گونه ای سازماندهی می کنند که برای سایر افراد منطقی باشد. نمایندگان این علامت زودیاک، مکالمه، نویسندگان و سخنرانان عالی هستند.
عدم تعادل: در زمان عدم تعادل انرژی، دوقلوها افکار آشفته و گیج کننده را تجربه می کنند. همچنین عدم تعادل می تواند باعث بدگویی و گفتن مطالبی بدون فکر شود.

درمان: موثرترین روش ها مدیتیشن و یادداشت روزانه است. این به شما کمک می کند تا ذهن خود را آرام نگه دارید و از شر افکار وسواسی و تکراری خلاص شوید.

تیر ماه
قسمت بدن: قفسه سینه، قفسه سینه و ناحیه قلب.

انرژی: انرژی سرطانی برای بیان آزادانه احساسات و عواطف شما است. این انرژی همچنین شما را سرشار از شفقت می کند و باعث می شود بخواهید به دیگران کمک کنید.

عدم تعادل: عدم تعادل انرژی سرطان خود را به صورت احساس سردرگمی، احساسات غیرقابل کنترل، خستگی، تحریک پذیری و میل به تنهایی نشان می دهد. همچنین مشکلاتی مانند سرفه، درد قفسه سینه و “خوردن” مشکلات عاطفی رایج است.

درمان: در این صورت تمرینات تنفسی، فعالیت بدنی و پیاده روی در هوای تازه مفید خواهد بود. کمک به دیگران نیز می تواند احساس بهتری در شما ایجاد کند.

مرداد ماه
قسمت بدن: قلب و قسمت بالایی پشت.

انرژی: لئوها همیشه به خودشان وفادار می مانند و انرژی آنها در اعتماد به نفس، غرور و تمایل به بیان خود آنطور که می خواهند ظاهر می شود.

عدم تعادل: عدم تعادل در انرژی لئو به شکل مشکلات قلبی، در دسترس نبودن عاطفی، اعتماد به نفس پایین، خجالتی بودن یا مشغول شدن به ترس ظاهر می شود.

درمان: این مشکل با کمک خلاقیت قابل حل است. نقاشی، شعر، موسیقی، تئاتر – گزینه های زیادی وجود دارد. یوگا به باز کردن ناحیه قلب کمک می کند، درست مانند صحبت کردن در مورد احساسات خود با عزیزان.

شهریور ماه
قسمت بدن: شکم و دستگاه گوارش.


انرژی: باکره ها سرسخت، انعطاف پذیر هستند و بدون توجه به چالش ها به شما انگیزه می دهند که به جلو بروید. انرژی آنها به شما این امکان را می دهد که حتی بی اهمیت ترین جزئیات زندگی را متوجه شوید.

عدم تعادل: عدم تعادل در انرژی باکره می تواند خود را به شکل یبوست، هضم ضعیف، رژیم غذایی مداوم و اختلالات خوردن نشان دهد. رفتار وسواسی و لجبازی نیز ممکن است.

درمان: بسیار مهم است که یاد بگیرید از خودتان توقعات غیرمنطقی زیادی نداشته باشید. آرام باشید و سعی کنید افکاری را که اخیراً شما را آزار می دهند مرتب کنید. برای رسیدن به آرامش، به خلاقیت، ورزش یا مدیتیشن بپردازید.

مهر ماه
قسمت بدن: کلیه ها، مثانه و کمر.

انرژی: انرژی ترازو در مورد روابط شخصی و رشد با دیگران و از طریق آن است.
عدم تعادل: عدم تعادل خود را در میل به انزوا از همه یا در وابستگی بیش از حد به دیگران نشان می دهد. علائمی مانند عفونت مثانه، تکرر ادرار و کمردرد نیز معمولی هستند.

درمان: باید یاد بگیرید که سازش کنید و به دیگران فکر کنید. از طرف دیگر، اگر بیش از حد به دیگران وابسته هستید، شاید وقت آن رسیده که به استقلال فکر کنید و قدرت خود را به دست آورید.

آبان ماه
قسمت بدن: اندام تناسلی.

انرژی: شامل توانایی تغییر و یادگیری از تجربیات زندگی است. انرژی عقرب همچنین در مورد کشف جنبه تاریک شما و پر کردن آن با نور است.

عدم تعادل: عدم تعادل انرژی اغلب باعث می شود تغییرات شدید و ناگهانی گیج کننده باشد. همچنین می تواند به صورت افسردگی، بیماری های مقاربتی و افزایش یا کاهش میل جنسی ظاهر شود.

درمان: برای متعادل کردن انرژی عقرب، تغییرات را در آغوش بگیرید و با جنبه تاریک شخصیت خود مقابله کنید. مدیتیشن و تانترا می توانند در این امر به شما کمک کنند. زمانی را در کنار دریا یا دریاچه بگذرانید. این به شما این امکان را می دهد که دوباره شارژ شوید و از بار عاطفی خلاص شوید.
آذر ماه
قسمت بدن: کبد و ران.
انرژی: انرژی کمان در مورد تمایل به آموزش، یادگیری و کشف چیزهای جدید است. آنها همیشه آماده رفتن به ماجراجویی هستند که به آنها امکان می دهد زندگی و دنیای اطراف خود را بهتر درک کنند.

عدم تعادل: عدم تعادل انرژی قوس به صورت بیماری های کبدی، درد در ناحیه باسن، بی قراری و استفاده بیش از حد از هر چیزی ظاهر می شود. از سوی دیگر، او همچنین ممکن است در انفعال و عدم تمایل به گسترش افق های خود و حفظ ذهن باز در مورد هر چیزی دچار ضعف شود.

درمان: بهترین راه برای به دست آوردن تعادل این است که سفر کنید و چیز جدیدی یاد بگیرید که افق دید شما را گسترش دهد. همچنین ورزش یا چیزی که برای شما کاملا غیر معمول است را امتحان کنید.

دی ماه
قسمت بدن: دندان، استخوان و زانو.

انرژی: انرژی برج جدی در مورد انجام همه چیز به شیوه ای سازمان یافته و عملی است. او جاه طلب است و برای رسیدن به برنامه هایش و ایجاد انگیزه انگیزه دارد.

عدم تعادل: عدم تعادل می تواند خود را به شکل خستگی، مشکلات زانو، پوسیدگی دندان یا دندان درد نشان دهد. این می تواند باعث شود که فشار زیادی به خود وارد کنید و فقط برای فرار از احساسات خود را به کار بیاندازید.

درمان: سرعت خود را کاهش دهید، مکث کنید و در اهداف خود تجدید نظر کنید. برنامه خود را طوری تغییر دهید که به جای کار، زمان بیشتری برای استراحت در نظر بگیرید. مدیتیشن، انجام یوگا، یا یادداشت روزانه نیز می تواند به شما کمک کند تا تعادل را به دست آورید.

بهمن ماه
قسمت بدن: قوزک پا و سیستم عصبی.

انرژی: انرژی دلو اصیل و تکاملی است و به شما امکان می دهد تصویر بزرگ را ببینید و انسان دوست بمانید.

عدم تعادل: عدم تعادل در انرژی دلو می تواند باعث شود که احساس کنید یک “دانشمند دیوانه” هستید و ارتباط خود را با دنیای واقعی از دست می دهید. ممکن است درد مچ پا، اضطراب و حتی حمله پانیک را تجربه کنید.

درمان: ضروری است که به کار بر روی زنده کردن ایده‌های خود ادامه دهید، درک کنید که چگونه خلاقیت‌های شما می‌توانند در تصویر بزرگ‌تر قرار بگیرند و به دیگران کمک کنید، نه فقط به خودتان. کاری را انجام دهید که الهام بخش است و باعث لذت می شود. اطراف خود را با افراد همفکری احاطه کنید که می توانند چیزهای مفیدی به شما بیاموزند.
اسفند ماه
قسمت بدن: پاها و غده صنوبری.

انرژی: انرژی در مورد همگام سازی معنویت، خلاقیت و بیان خود از طریق هنر، موسیقی و رقص است.

عدم تعادل: غیبت می تواند نشانه ای از انرژی نامتعادل ماهی ها باشد. ممکن است ارتباط خود را با دیگران از دست بدهید، نسبت به خودتان وسواس پیدا کنید و مشکوک شوید. عدم تعادل همچنین می تواند باعث شود ارتباط شما با انرژی معنوی و شهود خود را از دست بدهید.

درمان: از طریق مدیتیشن و فعالیت های خلاقانه با معنویت خود ارتباط برقرار کنید. انرژی خود را به چیزی مولد هدایت کنید. ماساژ پا و رفلکسولوژی نیز ممکن است کمک کننده باشد.