کد خبر: ۴۲۹۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۵۵۲

بیمه رایگان ۵ دهک اول درآمدی با هدف افزایش دسترسی به خدمات درمانی

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: طرح‌های درمانی حمایتی کودکان از یک نگاه علمی برخوردار است؛ سلامت کودکان از منظر روانی و جسمانی در میزان سلامت جامعه، نقش دارد. محمد مهدی ناصحی اظهار داشت: هدف از ارائه بیمه سلامت برای ۵ دهک نخست جامعه به صورت رایگان، افزایش میزان دسترسی به خدمات درمانی و کاهش پرداخت از جیب مردم است. به گزارش ایسنا، وی در آیین رونمایی از واکسن‌های پونوموکوک و روتاویروس که صبح یکشنبه، ۲۳ اردیبهشت همزمان با آیین افتتاحیه «پویش ملی کودک سالم، ایران سلامت» برگزار شد، اظهار کرد: طرح‌های درمانی حمایتی کودکان از یک نگاه علمی برخوردار است. سلامت کودکان از منظر روانی و جسمانی در میزان سلامت جامعه نقش دارد. ناصحی با بیان اینکه پنج دهک نخست جامعه تحت پوشش بیمه سلامت به صورت رایگان قرار گرفته‌اند، افزود: همچنین سایر دهک‌های جامعه با هزینه حداقلی از خدمات بیمه سلامت ایران برخوردار شده‌اند. هدف از ارائه بیمه سلامت برای ۵ دهک نخست جامعه به صورت رایگان، افزایش میزان دسترسی به خدمات درمانی و کاهش پرداخت از جیب مردم است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: طرح‌های درمانی حمایتی کودکان از یک نگاه علمی برخوردار است؛ سلامت کودکان از منظر روانی و جسمانی در میزان سلامت جامعه، نقش دارد.
محمد مهدی ناصحی اظهار داشت: هدف از ارائه بیمه سلامت برای ۵ دهک نخست جامعه به صورت رایگان، افزایش میزان دسترسی به خدمات درمانی و کاهش پرداخت از جیب مردم است.
وی در آیین رونمایی از واکسن‌های پونوموکوک و روتاویروس که صبح یکشنبه، ۲۳ اردیبهشت همزمان با آیین افتتاحیه «پویش ملی کودک سالم، ایران سلامت» برگزار شد، اظهار کرد: طرح‌های درمانی حمایتی کودکان از یک نگاه علمی برخوردار است. سلامت کودکان از منظر روانی و جسمانی در میزان سلامت جامعه نقش دارد.

ناصحی با بیان اینکه پنج دهک نخست جامعه تحت پوشش بیمه سلامت به صورت رایگان قرار گرفته‌اند، افزود: همچنین سایر دهک‌های جامعه با هزینه حداقلی از خدمات بیمه سلامت ایران برخوردار شده‌اند. هدف از ارائه بیمه سلامت برای ۵ دهک نخست جامعه به صورت رایگان، افزایش میزان دسترسی به خدمات درمانی و کاهش پرداخت از جیب مردم است.