کد خبر: ۴۲۹۷۵۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۸۳۳

آرام جوینده کیست؟

شاید قدری باورش سخت باشد که بدانید «آرام جوینده» همسر سپهر حیدری، بازیکن سابق و پرحاشیه پرسپولیس تنها با 25 پست در اینستاگرام حدود دو میلیون دنبال‌کننده دارد.

شاید قدری باورش سخت باشد که بدانید «آرام جوینده» همسر سپهر حیدری، بازیکن سابق و پرحاشیه پرسپولیس تنها با 25 پست در اینستاگرام حدود دو میلیون دنبال‌کننده دارد. آرام جوینده در اکثر مواقع به عنوان یک بلاگر و مدل فعالیت دارد و این روزها حضورش در دبی امارات سبب شده تا بیشتر در کانون توجهات قرار بگیرد. 

بیوگرافی آرام جوینده
گفته می‌شود که آرام جوینده متولد شهریورماه دهه ۷۰ است، البته خودش در پاسخ یه یکی از دنبال‌کنندگانش گفته بود که متولد هشتم مردادماه ۱۳۷۴ است، اما در هیچ کجایی رسماً این موضوع را اعلام نکرده است.
بیوگرافی سپهر حیدری همسر آرام جوینده
سپهر حیدری متولد ۲۹ خردادماه سال ۱۳۵۹ در شهر اصفهان است. وی بازیکن سابق فوتبال است و سابقه بازی در باشگاه‌های پرسپولیس، ذوب‌آهن و مس کرمان را در کارنامه خود دارد.
وی در فصل ۸۶–۸۷ در حالی که کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن بود به پرسپولیس تهران پیوست. گل قهرمانی سپهر حیدری برای پرسپولیس در بازی پایانی با سپاهان، آن هم در آخرین لحظات بازی، باعث محبوبیت وی در بین هواداران سرخ‌ها شده است.
سپهر حیدری در سال ۱۳۹۰ به باشگاه فوتبال مس کرمان رفت و در سال ۱۳۹۱ به تیم سابق خود، باشگاه فوتبال ذوب‌آهن بازگشت. او اکنون همراه همسرش آرام جوینده و دو فرزند پسرش یک زندگی لاکچری در دبی دارد.
آشنایی آرام جوینده و سپهر حیدری
در دوم فروردین سال 1393 آرام به همراه پدر و مادرش به مرکز بولینگ اریکه ایرانیان رفته بودند که سپهر حیدری با دیدن او در همان نگاه اول، عاشقش می‌شود. سپهر حیدری اعتقاد دارد که ازدواجش با عشق در یک نگاه شروع شده و بعد از آن سعی کرد به آرام و خانواده‌اش نزدیک شود و بعد از آشنایی و رفت و آمد بیشتر، به به آرام درخواست ازدواج می‌دهد. سپهر در حیدری در یکی از مصاحبه‌هایش گفته بود: اول انتخاب همسرش و سپس دو پسر و گل قهرمانی پرسپولیس در لیگ توسط او، بهترین اتفاقات زندگی‌اش است.
به هر حال، آرام جوینده در سال ۹۶ با سپهر حیدری ازدواج کرد و حاصل این پیوند، دو فزرند به نام‌های دیاکو و آروکو است. آرام جوینده در بهمن ماه سال 1۳۹۶ دیاکو و در سال 1399 آروکو را به دنیا آورد
شهرت آرام جوینده
آرام جوینده به دلیل اینکه همسر سپهر حیدری، بازیکن تیم پرسپولیس است، شهرت زیادی پیدا کرد، اما باید بگوییم این تنها دلیل شهرت وی نیست، چراکه خودش هم به واسطه چهره و آرایشی که دارد، به عنوان بلاگر فعالیت‌هایی در اینستاگرام دارد و دنبال‌کننده‌های بسیاری را جذب کرده است. 
آرام جوینده به لطف و مدد صفحه پربارش در اینستاگرام توانسته به درآمد قابل ملاحظه‌ای هم برسد.
آرام جوینده از سال 1397 پیج اینستاگرام خود را ایجاد کرد و تاکنون دو میلیون دنبال‌کننده دارد که رقمی عجیب و غریب برای یک ایرانی محسوب می‌شود. برخی می‌گویند که او یک سالن زیبایی دارد و خیلی‌ها معتقدند چهره جذابش بی‌ارتباط با شغلش نیست.
نکته مهم‌تر درباره آرام جوینده، شهرت مجازی او است؛ به گونه‌ای که او اکنون بیشتر از همسرش سپهر حیدری، در شبکه‌های اجتماعی دنبال‌کننده دارد. سپهر حیدری، بازیکن سابق پرسپولیس در اینستاگرام ۱.۴ میلیون دنبال‌کننده دارد و این در حالی است که آرام جوینده همسر او دو میلیون دنبال‌کننده دارد و تعداد این دنبال‌کنندگان هم بعد از انتشار موزیک ویدئو او، روز به روز بیشتر شده است و چه بسا که خیلی‌ها هم به واسطه او، روی به فالو کردن سپهر حیدری آورده باشند.
اینستاگرام پسر آرام جوینده
آرام جوینده، چندی پیش اینستاگرام پسرش دیاکو را نیز راه‌اندازی کرد و اتفاقا دیاکو هم تعداد فالورهای قابل توجهی دارد. این موضوع نشان می‌دهد که خانواده حیدری تمایل دارند حضور پررنگ و اثرگذاری در فضای مجازی داشته باشند که به احتمال فراوان در کنار شهرت، جذب درآمد بالا است.
علایق آرام جوینده
ورزش، حضور در فضای مجازی و تفریحات خانوادگی و جدیدا خوانندگی از علایق مهم آرام جوینده است. یکی دیگر از ویژگی‌های آرام جوینده علاقه‌مندی او به سفر با همسرش است. حضور او در کنار سپهر حیدری در مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال جهان که در دبی برگزار شد، این موضوع را ثابت می‌کند، هرچند که حضور این چهره در آن مراسم، خالی از حاشیه نبود.
حمایت همیشگی سپهر حیدری از آرام جوینده
تصاویر این زوج در کنار هم نشان می‌دهد که رابطه‌ای بسیار خوب با هم دارند و سپهر حیدری نیز در یکی از گفت‌وگوهایش گفته بود که همسرش بهترین رفیق اوست. سپهر حیدری همواره در فضای مجازی از همسرش آرام جوینده حمایت کرده است و می‌گوید که گاهی آرام را به سر تمرین می‌برم تا بازیکنان روحیه بگیرند. هرچند تصاویر خارج از عرف و غیراخلاقی آرام جوینده در فضای مجازی سر و صدا کرده است، اما بازیکن سابق پرسپولیس بدون توجه به این انتقادات، همسرش را ملکه زیبایی خطاب می‌کند.
جراحی‌های زیبایی آرام جوینده
جراحی‌های زیبایی آرام جوینده پیش از ازدواج با سپهر حیدری، از پرسش‌هایی است که کاربران فضای مجازی همیشه به آن می‌پردازند که البته او واکنش چندانی به این حرف‌ها نشان نمی‌دهد.
شغل آرام جوینده و سپهر حیدری
به تازگی آرام جوینده در کنار همسرش سپهر حیدری در زمینه اخذ اقامت در امارات مشغول به کار هستند که به گفته سپهر حیدری بازیکن سابق پرسپولیس کل فرآیند اخذ اقامت در این کشور از طریق ثبت شرکت زیر نظر خودش صورت خواهد گرفت. مدتی است که آرام جوینده و سپهر حیدری در این کشور حضور دارند.
البته شایان ذکر است که سپهر حیدری در ایران و امارات، آکادمی تخصصی فوتبال برای استعدادیابی دارد.
حضور آرام جوینده در یک موزیک ویدیو
جدیدترین خبری که اخیرا از آرام جوینده منتشر شده است مربوط به حضور او در یک موزیک ویدیو است که تیزر آن را نیز در پیج اینستاگرامش منتشر کرده است. تصویری از او و یک مرد دورگه که در حال خوانندگی و رقص هستند. 
زندگی لاکچری آرام جوینده
آرام جوینده کلکسیونی از استایل‌های شیک و لاکچری تابستانی و زمستانی دارد که آن را در اینستاگرام با دنبال‌کنندگان خود به اشتراک می‌گذارد.