کد خبر: ۴۲۹۹۴۷
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۱۲۹

قتل مادربزرگ تنها به دست نوه کینه‌ای؛ عمه‌ها خواستار قصاص شدند

مرد جوان که به خاطر کینه قدیمی مادربزرگش را کشته بود در حالی در دادگاه محاکمه می‌شود که عمه‌هایش برای وی حکم قصاص خواسته‌اند.

مرد جوان که به خاطر کینه قدیمی مادربزرگش را کشته بود در حالی در دادگاه محاکمه می‌شود که عمه‌هایش برای وی حکم قصاص خواسته‌اند.
ظهر 12 اسفند ماه سال 1401 زنی هراسان با پلیس تماس گرفت و از کشته شدن مادر 80 ساله‌اش به نام گلی خبر داد .
این زن به ماموران گفت: مادر پیرم به تنهایی در خانه اش زندگی می کند و من هر چند روز یکبار به خانه او در خیابان نظام آباد می‌رفتم و به او سر می‌زدم .امروز وقتی مقابل در رفتم مادرم در را باز نکرد. من که نگران شده بودم با کلید یدک در را باز کردم و با جسد مادرم روبه رو شدم که با پیچیده شدن روسری دور گردنش خفه شده است. مادرم با هیچکس مشکل نداشت و نمی‌دانم چه کسی او را کشته است .
با این تماس ماموران به خانه قدیمی پیرزن رفتند و جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.
در این میان روشن شد دستگاه اکسیژن ساز پیرزن و گوشی موبایلش سرقت شده و این زن قربانی جنایت یک آشنا شده است .
در ادامه تحقیقات فاش شد آخرین بار نوه 31 ساله وی به نام شهرام به خانه او رفته بود.
به این ترتیب شهرام ردیابی بازداشت شد و به قتل مادربزرگش اعتراف کرد.
اعتراف نوه ناخلف به قتل مادر بزرگ
و ی در بازجویی‌ها گفت: پدرم معتاد بود و به همین خاطر چند سال قبل فوت شد . مادربزرگم مادرم را در مرگ پدرم مقصر می‌دانست و همیشه پشت سر مادرم بدگویی می‌کرد. با اینکه چند سال قبل مادرم هم فوت شده بود مادربزرگم دست بردار نبود و همیشه پشت سر مادرم حرف می‌زد. به همین خاطر چند سالی بود با مادرم بزرگم قطع رابطه کرده بودم و به دیدنش نمی‌رفتم.
وی ادامه داد: آخرین بار ساعت 7 صبح بود که تصمیم گرفتم به دیدن مادربزرگم بروم. پیش او رفتم و با او صحبت کردم .مادربزرگم تنها بود و گلایه داشت عمه هایم به او سر نمی‌زنند .او یکباره بار دیگر شروع به بدگویی پشت سر مادرم کرد .من که آن روز مخدر مصرف کرده بودم و حال طبیعی نداشتم یاد حرف‌های قدیمی مادربزرگم افتادم و در یک لحظه کنترل اعصابم را از دست دادم و او را خفه کردم .اما بعد از قتل بلافاصله پشیمان شدم.من می‌دانستم چه کار کنم و برای اینکه پلیس را گمراه کنم تا همه فکر کنند مادربزرگم قربانی سرقت شده، دستگاه اکسیژن ساز و گوشی موبایل او را برداشتم و از خانه خارج شدم.حتی نمی‌دانم آنها را چطور در خیابان رها کردم .من همسر و یک دختر دارم و به خاطر کینه قدیمی که از مادربزرگم داشتم دست به این کار زدم و حالا پشیمانم.
درخواست قصاص برای نوه ناخلف
وی به بازسازی صحنه جرم پرداخت و پرونده‌اش با صدور کیفرخواست به شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به زودی به جرم وی رسیدگی شود .
این در حالی است که 3 عمه شهرام برای وی درخواست قصاص را مطرح کرده‌اند.