کد خبر: ۴۳۰۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۲۴۶

ستاره محبوب سینما در جدال با بیماری؛ رضا ایرانمنش ممنوع‌الملاقات شد!

رضا ایرانمنش، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، که چندی پیش به دلیل عوارض ناشی از سموم شیمیایی در بیمارستان بستری شده بود، همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار دارد

رضا ایرانمنش، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، که چندی پیش به دلیل عوارض ناشی از سموم شیمیایی در بیمارستان بستری شده بود، همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار دارد
بابک نوری، بازیگر تئاتر و تلویزیون، که این روزها وضعیت جسمانی رضا ایرانمنش را پیگیری می‌کند، در گفتگویی با خبرنگار ما گفت: «آقای ایرانمنش از ابتدای تیرماه در بیمارستان بستری است و تاکنون که ۱۹ روز می‌گذرد، هنوز امکان ترخیص او فراهم نشده است.»
وی افزود: «ایشان به دلیل صدمات و عوارض ناشی از سموم شیمیایی که بارها او را راهی بیمارستان کرده، این بار نیز در وضعیت وخیمی قرار گرفت و تحت عمل جراحی قرار گرفت.»
نوری در ادامه با اشاره به وضعیت فعلی رضا ایرانمنش بیان کرد: «خوشبختانه حال ایشان نسبت به روزهای اول بستری شدن بهتر شده است، اما با توجه به نظر پزشکان، همچنان باید در بیمارستان تحت مراقبت باشد. ایشان در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و ممنوع الملاقات است.»
رضا ایرانمنش از جمله بازیگران شناخته شده و محبوب سینمای ایران است که در فیلم‌ها و سریال‌های متعددی به ایفای نقش پرداخته است. از جمله آثار شاخص او می‌توان به «سلطه گر»، «مرغ پاییز»، «مسافر»، «آدم برفی» و سریال‌های «هزاران چشم»، «معصومیت از دست رفته» و «ترانه مادری» اشاره کرد.
بیماری رضا ایرانمنش، موجی از نگرانی را در میان اهالی سینما و دوستداران او ایجاد کرده است. بسیاری از بازیگران، هنرمندان و مردم در فضای مجازی با آرزوی سلامتی برای این هنرمند پیشکسوت، پیام‌هایی را منتشر کرده‌اند.
امیدواریم با تلاش تیم پزشکی و دعای خیر مردم، رضا ایرانمنش هرچه سریع‌تر سلامتی خود را بازیابد و به آغوش خانواده و جامعه هنری بازگردد.