کد خبر: ۴۰۸۲۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج-قزوین با ۱۴۶ هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با ۱۱۹ هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج با ۱۰۱ هزار تردد، پرترددترین جاده‌های کشور بود
برنا: در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج-قزوین با ۱۴۶ هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با ۱۱۹ هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج با ۱۰۱ هزار تردد، پرترددترین جاده‌های کشور بود


بر اساس اطلاعات بیش از ۲۵۸۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین و محور شهداد-نهبندان هم به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور لاسم - ارجمند در استان مازندران، محور وازک- بلده در استان مازندران، محور قدیم خرم‌آباد-پل‌دختر، به دلیل مداخلات جوی و نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور جدید پاوه-سروآباد، محور جدید هشتگرد-طالقان، جاده سی‌سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور گنجنامه-تویسرکان و جاده پونل-خلخال، به دلیل مداخلات جوی و نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

ر حال حاضر محور‌های کندوان و آزادراه تهران-شمال پس از مسدودی شب گذشته باز شده است و تردد روان در این دو محور داریم.

دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم و محدوده‌های لاسم، آب اسک و رینه، همچنین ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار، نشان می‌دهد.

با توجه به بروز ترافیک سنگین در جاده‌های تهران-شمال، به مسافران پیشنهاد می‌شود حتما توزیع زمان سفر در ایام نوروز را در دستور کار قرار دهند.

در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های البرز و مازندران و بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی داریم؛ در حال حاضر در محور‌های چالوس و هراز بارش برف و باران داریم.

کل تردد ثبت‌شده جاده‌ای در شبانه‌روز گذشته براساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد ۲۵۸۷ دستگاه ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱ درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۵.۰ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج-قزوین با ۱۴۶ هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با ۱۱۹ هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج با ۱۰۱ هزار تردد، پرترددترین جاده‌های کشور بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: