کد خبر: ۴۲۶۸۳۸
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۷۳۰

خانواده نازگل؛ همچنان چشم انتظار کودک گمشده

خانواده المیرا زارع، معروف به نازگل که از 10 روز قبل به طرز معما گونه از حیاط خانه پدربزرگش در یکی از روستاهای اصفهان ناپدید شده از رییس دستگاه قضا درخواست کمک کردند.

خانواده المیرا زارع، معروف به نازگل که از 10 روز قبل به طرز معما گونه از حیاط خانه پدربزرگش در یکی از روستاهای اصفهان ناپدید شده از رییس دستگاه قضا درخواست کمک کردند.

به گزارزش اعتمادآنلاین، هیچ! این پاسخ خانواده نازگل به کسانی است که سراغی از طفل خردسال می گیرند.10 روز از ماجرای المیرا زارع، معروف به نازگل، دختربچه 7 ساله که از حیاط خانه پدربزرگش در روستای دهکرم اصفهان ناپدید شدن می گذرد اما هنوز خبری از او نشده است. در این 10 روز همه چیز در بیم و امید گذشته است. بیم از رسیدن خبری ناگوار و امید به پیدا شدن نازگل ، اما انتظار در این ده روز از بیم و امید کشنده تر بوده است. برای مادر نازگل و برای خانواده او که هر لحظه با انتظاری کشنده دست به گریبان می شوند. مادری که نازگل را از نوزادی یتیم بزرگ کرد و حالا با  انتظاری که مثل خوره وجود آدم را می خورد و به سرانجام نمی رسد دست به گریبان است. در ده روز گذشته مردم روستای دهکرم هر شب را به امید این که صبح روز بعد خبری در راه باشد به صبح رساندند اما هر چه بود ناامیدی از پیدا شدن نازگل بود که روی هم تلنبار شد و ترس بود که خانه به خانه روستا رفت و درهای خانه های روستا و روستاهای اطراف را به روی کودکان بست، از ترس این که مبادا حادثه‌ای مشابه تکرار شود.

تردیدی وجود ندارد تلاش مدافعان امنیت برای پیدا شدن نازگل از همان زمان مطرح شدن شکایت به جریان افتاده است اما توقع مردم از مدافعان امنیت هم دور از انتظار نیست که ده روز گذشته و مشخص نیست چند روز دیگر هم بگذرد و خبری در راه نباشد. تردیدی وجود ندارد مدافعان امنیت تا پای جان برای امنیت مردم ایستاده اند با این حال و در حالی که تلاش پلیس آگاهی برای یافتن نازگل در جریان است بهتر بود معاونت اجتماعی پلیس برای آلام مردم روستای دهکرم و روستاهایی که درمعرض این نگرانی هستند در محل حاضر می شد یا بیانیه ای صادر می کرد تا مردم همواره پلیس را کنار خود احساس کنند.

در جریان بسیاری از پرونده ها شاهده بوده و هستیم که دادستان ها یا روسای قوه بنا بر اهمیت پرونده و نگرانی که جامعه را فرا می گیرد دستور خارج از نوبت برای رسیدگی صادر می کنند. از جمله در پرونده داریوش مهرجویی که روسای سه قوه برای رسیدگی جامع و کامل دستورهای خود را صادر کردند. در این پرونده هم خانواده نازگل در تماس با «حوادث امروز»  از حجت الاسلام محسنی اژه ای، رییس دستگاه قضا درخواست کردند برای معصومیت طفل خردسال و نگرانی که جامعه را  در بر گرفته است به پرونده ورود پیدا کنند به امید این که در آستانه سال جدید و با همگرایی صورت گرفته نازگل به آغوش خانواده بازگردد.